piątek, 04 września 2009
Sesja rozBIUrana!

Miało być plenerowo, więc będzie plenerowo;) W końcu mamy jeszcze lato, a zdjęcie świeże, bo z zeszłego tygodnia. A zatem – przed Państwem bluzka "Adriatyk" z kolekcji BiuBiu!

Model występuje tu w rozmiarze 38 B/BB. Sukces zakupu zawdzięczam Kindze, bo sama uparłam się na zielone 38 BB/BBB, które (zgodnie z przewidywaniami Kingi;) okazało się za duże w biuście (swoją drogą to bardzo przyjemne uczucie;) Kolor na zdjęciach jest nieco przekłamany – w rzeczywistości bluzka bardziej wpada w turkus, a jednocześnie jest jaśniejsza niż na zdjęciu sklepowym).

Co tu dużo gadać – jestem zachwycona tym modelem! Żałuję tylko, że udrapowana tkanina w dolnej części bluzki na moim brzuchu jest po prostu niedbale pomarszczona – coż, urok niecierpliwych zdjęć niestudyjnych;) Mam nadzieję, że Kinga wybaczy mi tę niedbałą prezentację.

Na zdjęciach widzicie, że model bardzo podkreśla biust – nie przeszkadza mi to, ale chętnie nabyłabym jeszcze jedną wersję rozmiarową, luźniejszą w talii – z przeznaczeniem na łakome spotkania ze znajomymi;)

Adriatyk dostępny jest jeszcze w kilku rozmiarach (zaprezentowanych na uroczych lobbystkach Ewik-myszy i Charm:), ale fason z kopertowym dekoltem występuje i w innych kolorach. Osobiście najbardziej mnie urzekł (paradoksalnie;) dekolt na plecach. Jest fantastyczny!

Dla zainteresowanych wrzucam jeszcze jedno zdjęcie. Do usłyszenia!