środa, 28 września 2011
Więcej kształtów!

Drogie czytelniczki Kobiecych Kształtów,
mam przyjemność podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością - do grona autorek bloga dołączyła besame.mucho! :-) Besame znana Wam jest zapewne z Lobby - jako doświadczona stanikomaniaczka i poszukiwaczka ciekawych kreacji. Dlatego jestem pewna, że jej udział w Kobiecych Kształtach dostarczy nam wielu inspiracji. Poza tym nie bez powodu kształty w tytule występują w liczbie mnogiej, prawda? ;-)

Besame i ja reprezentujemy podobny typ sylwetki - klepsydry - ale mamy odmienne gusta, różne zainteresowania i preferencje ubraniowe. Moja współautorka uwielbia szarawary i bluzki niekrępujące ruchów, ja - bezustannie węszę za ubraniami dopasowanymi w talii. Znacie moje poglądy w kwestii tiszertów, tymczasem krążą plotki, że besame zaprezentuje świeże spojrzenie na ten temat... ;-) Więcej nie powiem - śledźcie, a wszystkiego się dowiecie!

Do tej pory moje zdjęcia pojawiały się tu pod szyldem Kształt własny. Dziś utworzyłam dwie kategorie: Kształt toruński (niżej podpisanej :-) i Kształt warszawski (besame). Mam nadzieję, że ułatwi Wam to orientację wśród notek.

Tymczasem - powitajmy serdecznie nową Autorkę na pokładzie! :-)

21:12, butters77 , O blogu
Link Komentarze (13) »
środa, 24 września 2008
Start!


Na początek wyjaśnijmy sobie jedno – kobieta z dużym biustem może nosić wszystko, jeżeli tylko dobrze się w tym czuje. Top na ramiączkach, golf, bluzka z dekoltem – nie ma problemu! Warunek jest jeden: dobrze dobrany biustonosz.


O tym, jak ważne jest precyzyjne dopasowanie bielizny do naszych wymiarów, przekonują od dawna Lobby Biuściastych i Stanikomania. Wiele z Was doskonale zna te miejsca, a zasady doboru biustonosza opanowało do perfekcji. Jednak dla kobiet, które nie są pewne swojego rozmiaru, przypominamy, że najważniejsze informacje znajdują się tutaj.

W idealnie dobranym biustonoszu nasze piersi są efektownie uniesione i zaokrąglone, więc wyglądają atrakcyjnie bez względu na fason bluzki czy kształt dekoltu. W tym blogu skoncentrujemy się jednak na krojach ubrań, w których biuściaste prezentują się szczególnie atrakcyjnie. Sformułujemy kilka zasad, którymi warto się kierować, eksponując kobiece kształty, przyjrzymy się liniom odzieży dostępnym na polskim i zagranicznym rynku, doradzimy, jaki fason biustonosza nadaje się najlepiej do danej kreacji. Od czasu do czasu rzucimy okiem na stroje gwiazd, by ocenić, w czy duży biust prezentuje się w nich dobrze. Słowem – będziemy zachęcać do tego, aby każda biuściasta była pięknie odziana nie tylko „pod spodem”;)

 

Mamy nadzieję, że Kobiece Kształty przypadną Wam do gustu – i na stałe zagoszczą na mapie znanych Wam probiuściastych stron!;)

 

Zapraszam!

18:27, butters77 , O blogu
Link Komentarze (12) »